RPG Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning je nyní dostupné na Nintendo Switch

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning právě teď vychází na Nintendo Switch™! Toto značkové RPG, vyzdvihované pro svůj bohatý příběh a bezpočet možností úprav, po dlouhém čekání vychází poprvé i na handheldu. Hra obsahuje tři balíky DLC: The Teeth of Naros, Legend of Dead Kel a Weapons and Armor.

Společnost THQ Nordic navíc potvrdila svůj plán, podle kterého chce ještě letos na toto dobrodružství navázat v podobě zcela nového rozšíření Kingdoms of Amalur: Fatesworn.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Kingdoms of Amalur vytvořil veleúspěšný autor R. A. Salvatore, tvůrce komiksu Spawn Todd McFarlane a tvůrce Elder Scrolls IV: Oblivion Ken Rolston. Hra je nejlépe známá díky své bezkonkurenční úrovni hráčských voleb včetně bezpočtu kombinací úprav postavy a také bohatého příběhu plného vedlejších úkolů, které hráčovu hlavní misi obohacují o romanci, magii, humor a politické intriky. Fanoušci RPG se díky Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning mohou těšit na přehršel nových grafických vylepšení a efektů, jakož i na řadu vylepšených herních funkcí. Tohle všechno a navíc ještě tři balíky DLC: The Teeth of Naros, Legend of Dead Kel a Weapons and Armor. Hráči na Switchi prožijí bezprecedentní hratelnost – čekají je stovky hodin průzkumu, dynamických soubojů a dobrodružství!

O čem to bude a co to nabízí?

  • Vytvořte si ideální postavu pro ty nejnapínavější souboje, vyberte si z bezpočtu kombinací schopností, dovedností, zbraní a zbrojí.
  • Revoluční systém Destiny vám umožní neustále rozvíjet třídu své postavy podle svého stylu hry.
  • Kombinujte magické a kontaktní útoky, likvidujte zástupy nepřátel ve velkolepých bojových sekvencích a dorážejte je brutálními útoky Fateshift.
  • Obohaťte si zážitek v Amaluru díky všem DLC z původní verze hry: od Teeth of Naros po Legend of Dead Kel a další!
  • Čekají vás stovky hodin RPG hratelnosti! Vydejte se z živoucího města Rathir přes rozsáhlý region Dalentarth až po temné kobky Brigand Hall Caverns a objevte tajemství Amaluru!

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

  • Prozkoumejte hluboký příběh ve světě s historií dlouhou 10 000 let od veleúspěšného autora New York Times R. A. Salvatora.
  • Užijte si bezpočet vedlejších úkolů plných politických intrik, romance, zlomyslné magie a rozmarů – to vše kolem hlavní mise.
  • Zachraňte svět rozervaný krutou válkou a získejte klíč k nesmrtelnosti jako první válečník, který byl kdy vzkříšen ze spárů smrti.
  • Prozkoumejte rozrůstající se herní svět, který byl chválen za „více obsahu, než si kterákoliv hra pro jednoho hráče zaslouží!“
  • Vylepšená grafika ve verzi Re-Reckoning

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning právě teď vychází na Nintendo Switch™!

Mohlo by také zajímat

Autor článku