Seznámení s herní novinkou Dungeons 3 za tři minuty

Tři minuty. 180 sekund. Co stihnete udělat za tři minuty? Uvařit vodu na kafe? Vygooglit se? Nahodit další zbytečné selfíčko na sociální síť? No, tohle všechno udělat můžete, ALE taky se můžete pohodlně usadit a strávit ty tři minuty nad užitečným novým videem k chystanému simulátoru správy dungeonu Dungeons 3, které vám pomůže stát se tím nejlepším Pánem jeskyně široko daleko. Toto nové video, kterým vás opět provede sladký hlas Kevana Brightinga, se ponoří hluboko do (kamenného) nitra ďábelsky zlomyslné hratelnosti v Dungeons 3 a ukáže vám, proč je tento díl větší, lepší a suprovější než dřív.

Dungeons 3

Ve hře Dungeons 3 se Pánu jeskyně úspěšně podařilo sjednotit síly zla a zapustit kořeny temné říše, což ho přivádí k dalšímu kroku jeho ďábelského plánu: k rozmachu! Pán Jeskyně dokázal omámit kněžku temných elfů Thalyu pocházející z těch uhlazenějších částí světa na povrchu, aby se stala jeho vrchní poručicí, a díky tomu našel způsob, jak své dobyvačné tažení řídit ze svého podzemního doupěte. Ale i s Thalyou v čelní linii a podporou všech sjednocených sil zla budou muset hráči vysypat z rukávu všechny triky, aby porazili ty dobroděje z nadzemního světa jednou provždy.

Klíčové vlastnosti:

  • Dungeon manager, na který jste čekali: Dungeons 3 je dosud ten největší, nejlepší a nejzlejší simulátor dungeonů a navíc obsahuje kompletně předělaný strategický režim v reálném čase ve světě na povrchu.
  • Pod novým vedením: Poroučejte sjednoceným silám zla pod vedením nové postavy Thalye a doveďte je k vítězství.
  • Na velikosti záleží: Rozsáhlá kampaň pro jednoho hráče s 20 misemi a více než 20 hodinami herní doby, náhodně generované úrovně, zcela nový kooperativní režim pro dva hráče, víc místností a víc jedinečných schopností.
  • Zlý hlas: Fanoušky oblíbený vypravěč hry Dungeons je zpět se svým nezaměnitelným hlasem a navazuje na odkaz Dungeons tím nejlepším možným způsobem.

Hra Dungeons 3 vyjde v říjnu na PlayStation 4, Xbox One a PC v originální anglické verzi. Verze pro PC bude v prodeji za DMOC 1399 Kč / 49,99 €, verze pro PlayStation 4 a Xbox One za 1649 Kč / 59,99 €.

Mohlo by také zajímat

Autor článku