Dokud nás pravda nerozdělí od Emily D. Beňové vychází 20. května

Emily D. Beňová je slovenská autorka, která se na Slovensku proslavila sérií Kým nás pravda nerozdelí. Knižní sérií se dařilo až natolik, že se rozhodla nabídnout její český překlad i pro naše čtenáře. Co nám kniha nabídne?

DOkud nás pravda nerozdělí

Česká kniha Dokud nás pravda nerozdělí

Znáte knihy Emily D. Beňové? Už jste o ní slyšeli? Ne? Určitě zbystřete pozornost. Pokud ano, zajisté vás potěšíme zprávou, že chystá vydání české verze knihy Dokud nás pravda nerozdělí, která se na Slovensku stala bestsellerem i bez silného marketingu.

Čtenářky oddychových knih s lechtivou zápletkou se mohou těšit na knižní novinku Dokud nás pravda nerozdělí, která spatří světlo světa už letos. S největší pravděpodobností to bude už v květnu 2021.

Emily v knize rozehraje nevinnou hru, jenž se každou stránkou vystupňuje až do excelentního závěru, který uchvátí nejednu romantickou duši. Na své si přijdou i všichni ti, kteří upřednostní před papírovým obalem pevnou vazbu. Kniha bude plná zvratů a překvapivých okamžiků. Odhalí vám pravou tvář reality a pochopíte, jak se cítí ti, jenž se ocitnou na dně.

„Představte si, že dostanete od života novou šanci. Co uděláte? Sáhnete po ní, nebo ji kvůli strachu necháte uniknout mezi prsty?“

Už z první části anotace můžeme rozeznat náznak obsahu příběhu, který by mohl oslovit širší spektrum čtenářů, a jiným možná pomůže rozhodnout se, zda důvěřovat neznámým nebo ne. Půjde o emotivní příběh, kterým autorka chytí nejedno srdce. Nejeden se při knize pozastaví a zamyslí se nad tím, co by na místě hlavní postavy udělal on.

„Norin je… zlodějka. Dívka, která denně krade, aby přežila. Jediné, co si přeje, je vysvobodit se z tyranie vlastního strýce. Ten je všechno možné, jen ne vzorný strýček.“

Další část anotace nám prozradí, o co v knize skutečně půjde, a dějem vás pohltí možná až natolik, že ji nepustíte z rukou, dokud ji celou nepřečtete. Vyjde 20. 5. 2021

 

Mohlo by také zajímat

Autor článku