Hra A Plague Tale: Innocence se dočká svého soundtracku (ukázka)

Poslechněte si nádherné tóny soundtracku ke hře A Plague Tale: Innocence v novém videu.

Každý dobrý příběh potřebuje dobrý soundtrack, a tak se jej dočká i hra A Plague Tale: Innocence, která vypráví příběh dívky Amicie a jejího bratra Huga, prchajících před inkvizicí a záplavami krys. Olivier Deriviere, jenž stojí za několika úžasnými videoherními soundtracky ke hrám jako Vampyr, Assassin’s Creed IV: Black Flag – Freedom Cry, Remember Me a Alone in the Dark, odvedl na A Plague Tale: Innocence neuvěřitelnou práci, když napsal temné motivy pro své charakteristické nástroje a stvořil nezapomenutelný zážitek pro každého hráče.

plague

Dnešní video obsahuje dvě skladby, které představují dílo uměleckého režiséra Oliviera Ponsonneta, rychle malující Amicii, která je připravená na všechno, a krysy, které stejně jako ve hře všechno pohltí. Ponsonnet se objevil i v seriálu Behind The Scenes, kde se bavil o svém přístupu k designu a tvorbě temné Francie 14. století – mor, smrt, bradavice a tak podobně.

Hra A Plague Tale: Innocence na PlayStation 4 a Xbox One vychází již 14. května. V České republice a na Slovensku bude v prodeji za DMOC 1399 Kč, obě konzolové verze u nás vyjdou s českými titulky.

Mohlo by také zajímat

Autor článku