Herní novinka Spintires: MudRunner! odhaluje svůj nový trailer

Spintires: MudRunner, ultimátní verze nezávislého hitu Spintires, kterého se prodalo přes milion kusů, se chystá na PS4, Xbox One a PC letos v říjnu. Dnes se můžete podívat na zcela nový trailer, ve kterém vám ostřílený řidič tahačů bude vyprávět o svém návratu domů, kde začne off-roadový život v těch nejdrsnějších podmínkách.

Spintires Mud Runners

Jak vidíte v tomto videu, hra Spintires: Mudrunner neustále prověřuje vaše hranice a schopnosti překonávat obtížné překážky za volantem silných terénních vozidel. Prozkoumejte sami nebo v kooperaci až se 3 kamarády 6 sandboxových map, kde na vás čeká husté bláto, divoké řeky, kluzké kameny, bažiny a další. Ať už se svým těžkým vozem pojedete hustým lesem či po úzkých blátivých cestách podél útesů, hra otestuje vaše řidičské dovednosti, houževnatost a trpělivost do poslední kapky. O tom, jakou metodu či cestu k úspěchu ve zdánlivě bezvýchodných situacích v sandboxovém prostředí hry Spintires: Mudrunner zvolíte, rozhodujete vždy jen vy.

 

V rámci obrovského vylepšení se Spintires: Mudrunner pochlubí přepracovanou grafikou a pokročilým fyzikálním enginem, který umožní autentičtější fyziku vody a bláta, vylepšenou simulaci měkkých pneumatik a diferenciálu a realističtější interakci mezi vašimi vozidly a každým prvkem prostředí. Není to jen rozšířená edice, je to dokonalá off-roadová simulace!

Spintires: MudRunner vyjde 31. října na PlayStation 4, Xbox One a PC v originální anglické verzi. V prodeji bude za 799 Kč / 28,99 € pro PC a za 1099 Kč / 39,99 € pro PS4 a Xone.

Mohlo by také zajímat

Autor článku