Seven: The Days Long Gone, 3D izometrické RPG a trailer

Podívejte se na nejnovější trailer ze hry Seven: The Days Long Gone! Teriel má jakožto mistr zlodějů celou řadu užitečných schopností včetně neviditelnosti a chromosféry… A abychom byli upřímní, také dokáže dost dobře stražit pasti, plížit se a používat různé zbraně. Sledujte ho v akci, při které si budete moct poprvé poslechnout dabing a útržky úžasné hudby, kterou vytvořil Marcin Przybyłowicz – skladatel soundtracku ke hře Zaklínač 3: Divoký hon.

Seven

Ve videu s ukázkami hratelnosti ze hry Seven: The Days Long Gone, za níž stojí někteří z tvůrců slavného Zaklínače, uvidíte zcela přepracované uživatelské rozhraní, inventář, statistiky hlavní postavy, deník… a spoustu dalšího. Propližte se stíny a poctěte nepřátele kudlou do zad. Krom obligátního nože máte k dispozici i další zbraně jako kopí, meče, dýky a sekery, které se liší dosahem, rychlostí a speciálními možnostmi útoků.

Pokud dáváte přednost méně konvenčním metodám, určitě se vám zalíbí široká škála schopností vaší postavy. Neviditelnost vám umožní zmizet z dohledu, ačkoliv vaši nepřátelé budou pořád moci slyšet vaše kroky. V takovém případě přijde vhod tichý běžec – nebudete vydávat žádný zvuk, takže vás nebude možné odhalit. Také můžete sáhnout po chromosféře, s jejíž pomocí vytvoříte energetickou kouli, která vaše protivníky zpomalí. Díky záblesku se pak budete moct okamžitě přesouvat z místa A do místa B v jediném okamžiku – což se hodí, když se budete snažit vrazit nepřátelům dýku do zad.

Dabing pro hru Seven: The Days Long Gone zajistili herci, kteří předtím pracovali na titulech jako Mass Effect: Andromeda, Zaklínač, Divinity: Original Sin, Total War: Warhammer, LittleBigPlanet a Star Wars: The Old Republic. I jejich práci si můžete poslechnout v tomto novém videu.

Vývojáři v něm také předvedou, jak fungují zbraně na dálku – pokud dáváte přednost ruční střelbě, nemusíte využívat zaměřování. V ručním režimu vám při míření pomůže oblouk, který vám ukazuje trajektorii šípu.

Stražte výbušné miny, plynové bomby, elektrické pasti a další. Teriel je dokáže umístit na zem, na dveře i na… mrtvoly. Své nepřátele budete moct nalákat, kam jen budete chtít, když pomocí prvků prostředí uděláte hluk tam, kde bude potřeba.

Pro fanoušky miniher nabízí Seven: The Days Long Gone také něco zajímavého. V nejnovějším videu vývojáři představují hackování panelu, jehož hratelnost je založená na slavné hře Frogger. Dostaňte se z levé strany obrazovky na druhou a vyhýbejte se všem překážkám. Připravte se na postupně se zvyšující obtížnost!

O HŘE SEVEN: THE DAYS LONG GONE

SEVEN: The Days Long Gone je 3D izometrické RPG, ve kterém hráči můžou svobodně zkoumat sandboxový svět říše Vetrall. Hra je zasazená do „post-postapokalyptického“ období a položí nové základy stylu hraní žánru RPG. Systém šplhání vám umožní volně překonávat překážky libovolné výšky, a to jak horizontální, tak vertikální.

Na vězeňském ostrově Peh prožijete napínavé dobrodružství plné konspirace, objevů a zrady, zasazené do nehostinného světa plného záhadné technologie a pověr z období temna. Jako mistrovského zloděje, kterého posedl prastarý démon, vás deportují na Peh, kde vás čeká největší výzva vašeho života.

HLAVNÍ PRVKY HRY

  • 3D izometrické RPG, které přepíše definice toho, jak se tento žánr hraje
  • Sandboxový svět říše Vetrall, který můžete volně prozkoumat
  • Post-postapokalyptické zasazení
  • Strhující prostředí od mystických bažin přes Mortbane, malé město na ostrově Peh, až po Hallard – „hi-tech“ hlavní město vetrallské říše a velitelství císaře Druguna
  • Vícero způsobů, jak plnit úkoly ve většině lokací
  • Jedinečný systém šplhání, který vám umožní volně překonávat překážky libovolné výšky, a to jak horizontální, tak vertikální
  • Nehostinný svět plný záhadné technologie a pověr z období temna

PC hra Seven: The Days Long Gone vyjde v České republice a na Slovensku v profesionální české verzi za DMOC 799 Kč / 28,99 €. O datu vydání vás budeme informovat v následujících týdnech.

Mohlo by také zajímat

Autor článku